Techage kamerový systém

Spoločnosť Techage mi darovala kamerový systém, s čím mi spravili veľkú radosť. Bolo to od nich krásne gesto. Kamerovému systému sa veľmi teším a zo srdca im ďakujem

Kamery pred namontovaním som zapojil, zopár vecí som nastavil, ale podrobné nastavenie kamerového systému bolo až po namontovaní kamier.

Kamery sú DOME 8Mpx 4K, podporujú detekciu auta, ľudí a tváre, majú mikrofón aj reproduktor, takže dá sa obojsmerne komunikovať cez kameru.
Na mobilný telefón je aplikácia Xmeye pro ktorá funguje bez problémov, a na počítači s Windows sa dá stiahnuť program VMS ktorý ale nepoužívam, lebo do NVR rekordéra sa dá prihlásiť aj cez vnútornú IP adresu, stačí si len stiahnuť a nainštalovať doplnok VideoPlayToolSetup ale to vám ponúkne rekordér.
Kamery sú vybavené s LED diódami, s červeným a modrým LED svetlom ako aj IR diódami pre nočné videnie.
Živé video sa dá priblížiť, obraz je dobrý aj keď ho priblížite.
LED diódy pre nočné prisvetlenie veľmi silno svietia.
červená a modrá LED dióda slúži pre alarm, keď sa niekto objaví v oblasti ktoré nastavíte, túto funkciu sa ale dá vypnúť.
IR diódy sú silné a je v noci je veľmi dobre vidieť.
Denný ako aj nočný obraz je veľmi dobrý, cez deň je obraz veľmi pekný, farby sú výrazné a sýte, obraz je dosť ostrý.
Kamery podporujú obojsmernú hlasovú komunikáciu. to je veľmi dobrá funkcia, napr. keď nie ste doma, tak môžete povedať poštárovi alebo kuriérovi, že kde má nechať váš balík.
Okrem obojsmernej hlasovej komunikácie, sa dá zapnúť len zvuk z kamery, vás nepočujú, len vy počujete to čo je vonku.
kamery môžete pomenovať podľa toho, že čo snímajú napr. garáž, záhrada atď. ten názov potom vidíte na dolnom rohu na živom videu
alarm môžete nastaviť tak, aby snímal človeka, tvár ale aj auto

V NVR rekordéri môžete nastaviť veľa vecí.
Môžete nastaviť DDNS napr. no-ip.com a mať prístup z internetu a nie len z vnútornej siete, môžete pridať aj e-mail a notifikácie vám budú chodiť na e-mail
Pre kamery jednotlivo môžete sa nastaviť jas, kontrast, sýtosť farieb, ostrosť atď.
Kamery sa po jednom dá reštartovať v prípade keď niečo nefunguje správne. Reštartovať sa dá aj NVR.
Keď máte všetko nastavené, tak si viete zálohovať nastavenia do počítača
NVR sa cez počítač dá aj aktualizovať.
V zadnej časti NVR je 3,5mm konektor pre pripojenie reproduktorov, po pripojený reproduktorov vám alarm hlási, keď niekto naruší vami označenú oblasť.
zvuk alarmu si viete nahrať aj vlastný cez počítač.
Ja mám reproduktory nastavené na maximálnu hlasitosť, a cez prehliadač si viem nastaviť hlasitosť alarmu, túto funkciu často využívam. Napr. ked sa otec rozpráva so susedom pri bráne, tak stíšim zvuk alarmu, aby nepípal vždy, alebo keď sú zatvorené dvere v miestnosti kde je NVR tak na hlasitosti pridám.
Aplikáciu Xmeye pro sa dá tiež nastaviť aby hlásila alarm, keď nepovolíte aplikácii zvukové upozornenia, tak budete dostávať len tiché upozornenia.
Cez aplikáciu sa dá tiež nastaviť veľa vecí, napr. alarm, reštartovať NVR, synchronizovať hodiny v NVR, prehrať video, obojsmerne komunikovať atď.

Spoločnosti Techage ešte raz zo srdca veľmi pekne ďakujem.
S kamerovým systémom mi spravili veľkú radosť.

Keď si kúpite hociktorý produkt na stránke spoločnosti cez tento odkaz, tak mi s tým veľmi pomôžete. dakujem vám veľmi pekne
www.techage.com/?ref=Hulala-Kristian